KRYNICA FORUM 19-21 X.

Dołączyliśmy do grona Partnerów KRYNICA FORUM – konferencji łączącej biznes, politykę i świat nauki.

 

Jej celem jest wzmacnianie bezpieczeństwa, dobrobytu, społecznej spójności oraz pozycji gospodarczej Polski i krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Misją wydarzenia jest stworzenie dogodnych warunków do nieskrepowanej wymiany myśli, merytorycznego sporu, dyskusji na najważniejsze tematy społeczno-gospodarcze oraz synergia i umacnianie relacji pomiędzy decydentami i liderami.

Krynica Forum to zupełnie nowy projekt Instytutu Kościuszki, który od ośmiu lat organizuje jedną z najważniejszych i najbardziej wpływowych konferencji poświęconych politykom publicznym w sferze cyberbezpieczeństwa.

Podczas KRYNICA FORUM 2022 dotkniemy kwestii związanych z nowym paradygmatem bezpieczeństwa międzynarodowego, post-pandemiczną odbudową ekonomiczną, transformacją cyfrową społeczeństwa i nowymi technologiami, przyszłością zdrowia, kryzysem klimatycznym i nowymi źródłami energii oraz innymi tematami, które będą kształtować dynamicznie zmieniający się wokół nas świat. Dostrzegając potrzebę współpracy opartej na zaufaniu i wielostronności, na Krynica Forum podjęła się misji zgromadzenia najwybitniejszych liderów i ekspertów, aby zainicjować dyskurs publiczny nad wyzwaniami i możliwościami jakie niesie ze sobą przyszłość.

Konferencja będzie podzielona na 5 ścieżek tematycznych: BEZPIECZEŃSTWO I GEOPOLITYKA, GOSPODARKA ZMIANY, ENERGIA I KLIMAT, SPOŁECZEŃSTWO PRZYSZŁOŚCI i TRENDY ZDROWIA. W ich ramach omówione zostaną kluczowe tematy związane z kierunkami rozwoju Polski i Europy, takie jak rozwiązania obronne, wpływ wojny w Ukrainie na światową gospodarkę, dywersyfikacja źródeł energii, a także rola technologii przyszłości.

 

Wydarzenie odbędzie się 19-21 października 2022 roku.

Zarejestruj się teraz –> https://registration.krynicaforum.pl/home/pl

 

Dowiedz się więcej o KRYNICA FORUM 2022 tutaj:

https://www.linkedin.com/company/krynica-forum/

Close Menu