„Majales 2023 – spotkanie Czechów, Słowaków i ich polskich przyjaciół”

W imieniu Polsko-Słowackiej Izby Przemysłowo-Handlowej pragniemy podziękować za udział w wyjątkowym wydarzeniu „Majales 2023 – spotkanie Czechów, Słowaków i ich polskich przyjaciół”, które miało miejsce 23 maja 2023 w Restauracji Manufaktura Pierogów, usytuowanej w malowniczym Parku Zdrojowym.

Z satysfakcją informujemy, że spotkanie, odbywające się pod patronatem Generalnego Konsulatu Słowacji w Krakowie i Honorowego Konsulatu Słowacji w Rzeszowie, zgromadziło liczne grono entuzjastów międzynarodowej kultury, biznesu i przyjaźni. Wyrażamy głębokie podziękowania dla V4 Group oraz bloga Život v Polsku za ich wkład w organizację tego eventu.
Wydarzenie rozpoczęło się od powitania od Generalnej Konsul Słowacji, Pani Zlata Šipošová, a następnie Pani Paulina Šperkova oraz Pan Miloslav Slavik wręczyli kwiaty założycielom Polsko-Słowackiej Izby Przemysłowo-Handlowej: Prezesowi i założycielowi Piotrowi Cebulskiemu oraz współzałożycielem, Panu Stanisławowi Słyszowi i Panu Tadeuszowi Sitarzowi.
Podczas spotkania zorganizowaliśmy loterię, z której zebrane fundusze, w sumie 1400 zł, przeznaczone zostały na charytatywną akcję dla Ukrainy, prowadzoną przez Serhiy Prytula Charity Foundation.
Pragniemy serdecznie podziękować naszym partnerom: Slovenské Vinice, St Nicolaus Raben Group, Ebury, Expandeco i Ahoy Career za ich bezcenne wsparcie.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia

za które odpowiadała nasz fotograf Natalia Bendzo. Już teraz z niecierpliwością oczekujemy na kolejne spotkania! Dziękujemy za Waszą obecność i zaangażowanie, które sprawiły, że ten wieczór był tak wyjątkowy. Do zobaczenia na kolejnym Majalesie!